Sítě proti hmyzu

NEJEFEKTIVNĚJŠÍ OCHRANA PROTI OTRAVNÉMU HMYZU

Hledáte účinnou ochranu proti nepříjemnému hmyzu? Pokud se nechcete vzdávat větrání okny, nejefektivnějším řešením jsou sítě proti hmyzu. Je možné je použít pro všechny typy oken i dveří. Snadno se montují, ale lze je také jednoduše demontovat.

Sítě proti hmyzu jsou používány především z praktických důvodů. Zároveň však můžete zvolit takovou barvu síťoviny, která bude ladit s designem vašeho interiéru a stane se moderním doplňkem.

  • Snadno se montuje i demontuje
  • Efektivní ochrana před hmyzem
  • V nabídce více variant a barev
  • Rozumná cena a kvalitní materiály
  • Moderní provedení a variabilita

Pevné sítě mají široký rám a jsou vhodné i do oken se zaobleným rámem. Jejich hlavními výhodami jsou pevnost a stabilita.

Dveřní sítě jsou vhodné pro všechny typy dveří. Snadno se montují, do dveřního rámu se uchycují pomocí pantů. Je možné je doplnit o průlez pro domácího mazlíčka.

Rolovací sítě mohou být okenní i dveřní. Lze je snadno vytáhnout nahoru pomocí šňůrky. Jsou tedy vhodné pro ty, kdo si chtějí užívat výhled ven. Dveřní rolovací sítě jsou ideální na dveře, kde je málo prostoru.

Posuvné sítě představují ideální řešení pro větší okna, francouzská okna či vstupy na terasu. Potřebují dostatek místa pro posouvání do stran. Manipulace s nimi je jednoduchá a tichá.

Potřebujete poradit s výběrem žaluzií, rolet či jiných produktů?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám s výběrem vhodného produktu pomůžeme, případně připravíme výpočet kalkulace.

Homepage

NA TRHU OD ROKU 1993

Zaměření, prodej a odborná montáž rolet, žaluzií i garážových vrat. Profesionální servis a opravy dodaných produktů.

  • Všechna práva vyhrazena -Ladislav Haidinger